Automechanik 212 Kč/hod Kopřivnice ubytování ranní směna

212 Kč – Kopřivnice – S ubytováním

automotive, výroba, průmysl, manuální a dělnické profese, strojírenství, technické profese

Kontaktujte: Květoslava Krchenová – tel: +420734231219 nebo dole přes formulář.

Požadujeme

Vyučen v oboru automechanik nebo praxe na stejné pozici
Čtení technické dokumentace v PC
Výhodou – jeřábnický průkaz, ŘP sk. C
Základní ovládání PC

Nabídka

Mzda 212 Kč/hod.
Možnost ubytování
Příspěvek na ubytování nebo dopravu 2 000 Kč
Stravování v závodní jídelně
Příspěvek na stravování 26 Kč

Pracovní náplň

Montáž vozidel dle výkresové dokumentace a dokumentace související s výrobou vozidel na zakázku
Práce v jednosměnném provozu, ranní směna (podle potřeby 1x až 2x týdně – prodloužené směny 6-18 hod.)

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás.

Květoslava Krchenová
+420734231219

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Leave this field blank
Vložte svůj životopis ve formátu pdf nebo doc. Max. velikost: 20 MB
Vybrat soubor
Uploading… (0%)

Soubor se stejným názvem byl už nahrán.

Formát souboru není povolený.

Soubor je příliš velký.

0/3 soubory nahrány

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem reakce na váš dotaz. Více viz Podmínky užití webového rozhraní.

Tento web je chráněn reCAPTCHA, více viz Ochrana soukromí a Smluvní podmínky Google.