Automechanik 212 Kč/hod Kopřivnice

212 Kč/hod – Kopřivnice –

Kontaktujte: Nela Kališová – tel: 730894711 nebo dole přes formulář.

Nabídka

●  Mzda 212Kč/hod
●  Příspěvek na ubytování či dopravu 2000 Kč
●  Příspěvek na stravu
●  Jednosměnný ranní provoz (1-2x do týdne prodloužené směny)

Pracovní náplň

●  Montáž vozidel dle výkresové dokumentace a dokumentace související s výrobou vozidel na zakázku
●  Používání ručního nářadí, pneumatických utahováků a momentových klíčů

Požadujeme

●  Vyučen v oboru automechanik nebo praxe na stejné pozici
●  Čtení technické dokumentace v PC
●  Výhodou – praxe v oboru, jeřábnický průkaz, ŘP sk. C
●  Základní ovládání PC

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás.

Nela Kališová
730894711

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Leave this field blank
Vložte svůj životopis ve formátu pdf nebo doc. Max. velikost: 20 MB
Vybrat soubor
Uploading… (0%)

Soubor se stejným názvem byl už nahrán.

Formát souboru není povolený.

Soubor je příliš velký.

0/3 soubory nahrány

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem reakce na váš dotaz. Více viz Podmínky užití webového rozhraní.

Tento web je chráněn reCAPTCHA, více viz Ochrana soukromí a Smluvní podmínky Google.