Dělník na lakovně – až 200 Kč/hod + nábor z celé ČR Hranice (Nell.)

200 Kč/hod – Hranice (okres Přerov)

Bez ubytování

Nabídka

Mzda 200 Kč/hod Výkonostní bonusy! Poskytujeme ubytování – příspěvek 3000 Kč

Pracovní náplň

Dělník na práškové a mokré lakovně

Požadujeme

Manuální zručnost Výška min. 180 cm (z důvodu manipulace věcí ve větších výškách, aby to pro Vás bylo pohodlné)

Nela Kališová
730894711

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Leave this field blank
Vložte svůj životopis ve formátu pdf nebo doc. Max. velikost: 2 MB
Vybrat soubor
Uploading… (0%)

Soubor se stejným názvem byl už nahrán.

Formát souboru není povolený.

Soubor je příliš velký.

0/3 soubory nahrány

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem reakce na váš dotaz. Více viz Podmínky užití webového rozhraní.

Tento web je chráněn reCAPTCHA, více viz Ochrana soukromí a Smluvní podmínky Google.