Obsluha CNC strojů s ubytováním – 230 Kč/hod Kopřivnice (Nell.)

230 Kč/hod – Kopřivnice –

Kontaktujte: Nela Kališová – tel: 730894711 nebo dole přes formulář.

Nabídka

●  Mzda 230 Kč/hod
●  Závodní stravování s vlastní jídelnou
●  NÁSTUP IHNED DLE DOHODY

Pracovní náplň

●  Obsluha CNC obráběcích strojů v řídícím systému FANUC, SINUMERIC a HEIDENHAIN
●  Příp. seřizování CNC obráběcích strojů

Požadujeme

●  Praxe v oboru výhodou; pozice vhodná i pro absolventy!
●  Vyučení v oboru: mechanik seřizovač, obráběč kovů nebo vyučení v příbuzném oboru
●  Znalost čtení výkresové dokumentace, přesné měření měřidly
●  Práci ve vícesměnném provozu

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás.

Nela Kališová
730894711

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Leave this field blank
Vložte svůj životopis ve formátu pdf nebo doc. Max. velikost: 20 MB
Vybrat soubor
Uploading… (0%)

Soubor se stejným názvem byl už nahrán.

Formát souboru není povolený.

Soubor je příliš velký.

0/3 soubory nahrány

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem reakce na váš dotaz. Více viz Podmínky užití webového rozhraní.

Tento web je chráněn reCAPTCHA, více viz Ochrana soukromí a Smluvní podmínky Google.