Operátor výroby v Prostějově s ubytováním 150 Kč/hod

150 Kč/hod – Prostějov – S ubytováním

výroba, průmysl, manuální a dělnické profese, strojírenství, ostatní

Kontaktujte: Květoslava Krchenová – tel: +420734231219 nebo dole přes formulář.

Požadujeme

● Fyzická zdatnost – břemena 3-9 kg
● Práce je vhodná pro každého, kdo má zájem opravdu pracovat

Nabídka

● Mzda 150 Kč/hod. a příspěvek na ubytování nebo dojíždění 2500 Kč
● Možnost záloh
● Zajištěné ubytování (možnost se ubytovat ihned)
● Práce ve 2 směnném provozu (denní 6-18 hod. , noční 18-6 hod.) – krátký, dlouhý týden 12 hod.
● Možnost přesčasů

Pracovní náplň

● Obsluha úseku výrobní linky – výroba pružin a stabilizátorů
(vkládání do stroje a jeho vyjmutí)

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás.

Květoslava Krchenová
+420734231219

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Leave this field blank
Vložte svůj životopis ve formátu pdf nebo doc. Max. velikost: 20 MB
Vybrat soubor
Uploading… (0%)

Soubor se stejným názvem byl už nahrán.

Formát souboru není povolený.

Soubor je příliš velký.

0/3 soubory nahrány

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem reakce na váš dotaz. Více viz Podmínky užití webového rozhraní.

Tento web je chráněn reCAPTCHA, více viz Ochrana soukromí a Smluvní podmínky Google.