Strojník, Míchač – Přijmeme ihned – vysoká mzda 260 Kč/hod. (VH.)

260 Kč/hod. Bystrovany (u Olomouce)

Pracovní náplň:

Strojník – Předák:

  • práce ve výrobě betonových dlaždic a výrobků
  • práce na PC, nastavování výrobní linky (čištění, mazání, drobné opravy..)
  • DŮKLADNÉ ZAUČENÍ – vhodné i pro šikovné absolventy
  • 12 hod. směny, denní/noční

Míchač:

  • obsluha a nastavování pásových dopravníků a míchaní směsí, údržba, čištění a drobné opravy linky
  • ZAUČENÍ

Nabídka:

  • 260 Kč/hod.
  • možnost záloh
  • příspěvek na stravování
  • závodní stravování
  • dlouhodobá spolupráce
  • pracovní ponuka vhodná i pro absolventy – probíhá důkladné zaučení!
  • nástup dle domluvy

Požadujeme:

  • vyučení v strojírenském oboru (zámečník, strojař)
  • praxe výhodou
  • manuální zručnost

Míchač:

  • vyučení (obor strojník/zámečník/stavař)

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

    Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás. Veronika Hrušková nabor@e-pragma.cz +420 737 016 025