Služby pro uchazeče

Kdo jsme?

Jsme personální agentura, zabýváme se zprostředkováním práce a vyhledáváním vhodných kandidátů na pozice středního až nejvyššího managementu a dále na pozice různých specialistů, obchodní a administrativní pozice.

Co pro Vás můžeme udělat?

V okamžiku, kdy pro Vás budeme mít konkrétní pracovní nabídku, oslovíme Vás a sdělíme Vám bližší informace o obsazované pozici. Pokud budete mít zájem zúčastnit se výběrového řízení a postoupíte do užšího kola výběru, doporučíme Vás potenciálnímu zaměstnavateli.

Co pro to musíte udělat Vy?

Zaregistrujte se zde do naší personální databanky.
Je vhodné se registrovat, i když zrovna práci nehledáte. Třeba pro Vás budeme mít lepší nabídku. Registrace je zdarma a stojí Vás jen pár minut času. Aktuální nabídku volných pracovních míst můžete průběžně sledovat na našich internetových stránkách na adrese www.e-pragma.cz/nabidka-prace/.

Zabezpečení osobních údajů

Vaše osobní údaje zaregistrované v personální databance nejsou nikomu a nikam předávány. Nemusíte se tedy obávat, že by někdo bez Vašeho vědomí získal údaje o Vaší osobě nebo se dozvěděl o Vašem záměru změnit zaměstnání.
Pokud byste chtěli být z jakýchkoli důvodů vyřazeni z databáze, Vaši registraci zrušíme a veškerou Vaši dokumentaci Vám vrátíme.

Vyplňte formulář a my se vám ozveme s prací, která bude přesně na míru vašim potřebám!